Синот на Кеба поради врската со Северина избегал за Виена

30 април, 2015
10

По таблидните портали во регионот како бомба одекна веста дека Игор Којиќ, синот на Кеба, е во врска со Северина Вучковиќ. Хрватската пејачка откри дека е до уши вљубена во поранешниот голман и дека има чувство дека нивната љубов ќе трае цел живот.

Screenshot_1901

Без разлика што таа е постара 15 години од своето момче, Севе вели дека никогаш не била посреќна во љубовта досега.

Заљубена сум до уши, ми се чини дека трае цел живот, изјави пејачката. Мајката на Игор не коментирала многу за новата снаа, само кусо изјавила. Љубовта е секогаш убава..

Screenshot_1215

Арно ама Игор Којиќ  изгледа не ебаш најслигурен. ЗА него се тврди дека се пали на жени кои снимаат јавни  порно сцени, и кој знае дали тоа е само тоа. Пред Северина тој бил во врска со водителката Јелена Жежељ, која исто како снимила приватно порно видео кое го преплавило интернетот. Тој се има забавувано и со неколку познати српски манекенки.

Од друга страна Северина зад себе има пет свршувачки и ниту еден брак. Таа има син со бизнисменот Милан Поповиќ.

И на крајот,  изгледа дека на Игор не му одговара славата, па побегна во Австрија за да се тргне од љубопитните новинари, а го сменил и телефонскиот број. За сега никој не го коментира делот  за старосната разлика, па ни неговите родители. Нив им е важно Игор да е среќен и се додека е така, тие се слагаат со неговиот избор. Никој не префрла  што Северина е 15 години постара од него – вели извор близок до семејството Којиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi