Вог ги прогласи десетте најдобро облечени дами за 2015та година

31 декември, 2015
3

Како релевантни „стилски судии“, уредниците на списанието „Вог“ ја создадоа листата на најдобро облечени дами за годината што изминува.

Според модната библија, славните лица чиј стил остави силен впечаток се:

Оливија Палермо

Најдобро облечени

Војвотката Кетрин

Најдобро облечени

Амал Клуни

Најдобро облечени

Кендал Џенер

Најдобро облечени

Зои Кравиц

Најдобро облечени

Жизел Бундшен

Најдобро облечени

Лили Олдриџ

Најдобро облечени

Ања Рубик

Најдобро облечени

Кара Делавин

Најдобро облечени

Беатриче Боромео

Најдобро облечени

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi