Воин Ражнатовиќ покажа каков бил животот на Цеца пред да се омажи за Аркан

31 јули, 2015
14

Во последно време изгледаше дека синот на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан се смирил и престанал да ја провоцира Цеца. Но, како што и самиот рекол, борбата продолжува.

voinsli

Вељко Ражнатовиќ веќе со месеци се труди да му објасни на народот (баш на оние кои го пратат на социјалната мрежа Фејсбук) која е Светлана Цеца Ражнатовиќ и како ги излажала децата на Аркан.

Воин споделил фотографија на која Цеца работи со гребло на едно добротворно случување, со наслов дека така изгледал нејзиниот живот, пред „богато“ да се омажи.

1voinsli

Кога ќе се сетиш каков ти бил животот пред да те запознаат со Аркан, напишал Воин и предизвикал бурни реакции.

Додека Воин води битка за тестаментот на својот татко, Анастасија и Вељко уживаат на црногорското приморје.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi