11 август, 2020

Регионалните портали пишуваат дека актуелната членка на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ од дена на ден покажува се поголема зависност од цвеќињата кои ги носи на главата.

Зорица го лансираше како што вели овој од неа измислен моден тренд пред почетокот на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Но како што поминува времето таа се поголемо внимание му обрнува на цвеќето и сериозно е внесена во изборот на секој детаљ со кој успеа да го привлече вниманието и на гледачите и на медиумите.

zorica-3

Брунцлик за овој цветен  стајлинг ја ангажирала својата ќерка Злата која и помага во смислување на овие варијации со цел одново и одново да се престори во што поубава движечка цветна грмушка.

На последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“  пејачката се појавила со цел „букет“ на главата и гордо го претставила својот нов прекар Жената на Цвеќето.

sasa-popovic-zorica-brunclik-foto-printskrin-1420385792-604871

Светкавите шешири кои порани ги носеше, ги смени со капи и венчиња од цвеќе поради кои никој не го симнува погледот од неа. Дали од воодушевување или од шок, проценете сами.

 

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Зорица Брунцлик има сериозни проблеми, од ден на ден е се позависна од…
Горе