Инспирација за празнично стилизирање на вашата коса

31 декември, 2015
Инспирација за празнично стилизирање на вашата коса

Започнува празничната сезона, кога забавите се секојдневие, стајлинзите ротираат околу оној „wow-фактор“, а желбата за разубавување се стреми кон кулминација. Во екот на еуфоричните подготовки, сигурно ви е потребна мала помош околу изборот на идеална фризура за специјалните моменти кои долго се паметат.

Пронајдете инспирација за празнично стилизирање на вашата коса во туторијалите за шик, урбани фризури.

Елегантни фризури со блескав додаток

 

7 лесни фризури за секоја пригода

Рибина коска + роза

Коса

Брзи шик фризури

https://www.youtube.com/watch?v=lQUhhBk5LNw

Мини бушава пунџа

Лажни шишки

Балонесто коњско опавче

Празнични фризури за кратка коса

Лежерно и привлечно

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi