Month: м.г

8-22.jpg
Овен Ако сте родени со подзнак Овен вие сте активна личност со многу енергија. Своеглави сте, а многумина ве доживуваат како себична личност. Добро знаете што сакате и како да ги остварите целите во животот. Амбициозни сте, па затоа имате постојан конфликт со колегите и партнерите кои се обидуваат да ве убедат на компромис. Потребен […]

7-20.jpg
Еве кои три астролошки знаци имаат вроден талент за флерт и сè им оди од рака во љубовта… Бик Бикот спаѓа во врвните заводници, иако често пати е несвесен за својата сензуалност. Кај Биковите клуна е спонтаноста додека во креветот  ги знаат сите можни пози. Знае како да го натера партнерот да се чувствува посебно. […]

6-22.jpg
Во добро и во зло, додека смртта не ве раздели? Дали сте сигурни дека го направивте или ќе го направите вистинскиот избор? Проверете дали вие или вашиот партнер сте помеѓу 3-те астролошки знаци кои не се за врзување на долги патеки: Близнаци На Близнаците чувствата им се моментални. За разочарувањето да биде уште поголемо, интензитетот […]

5-18.jpg
Ова се научни факти. Дознајте кој е повеќе љубоморен мажите или жените, а има и некој уште поинтересни податоци. Психологијата денес разликува два типа на љубомора, емоционална која е претежно женска и сексуална, која претежно е машка, меѓутоа новите истражувања открија дека и мажите и жените сепак повеќе им смета сексуално изневеруваљњ од емотивно. Мажите […]

4-21.jpg
Внимавајте на кој хороскопски знак се доверувате! Рибите ќе заборават дека сте им откриле тајна, Вагите ненамерно ќе ја раскажат на најблиските, а Скорпиите со намера ќе ве издадат. Овен Ако на Овенот сте му довериле тајна, внимавајте да не ги изнервирате, затоа што во моментот има големи шанси импулсивно да ја раскажe вашата приказна. […]

ja-frlil-ovaa-stra-trpezariska-m.jpg
Ова е прилично неверојатна трансформација, а супер е тоа што се` е направено со материјали кои секаде се наоѓаат. Ова докажува дека и вие можете да ја трансформирате досадната трпезарија во нешто импресивно. Погледнете го процесот чекор по чекор…

mu-pomognal-na-nepoznat-chovek-d.jpg
Дури 95% отсто од луѓето сметаат дека некому ќе му го разубават денот доколку му помогнат околу мали, секојдневни работи. Овие момци сакале да го тестираат тоа и глумеле дека им е потребна помош околу багажникот за автомобил. Еден човек пришол и му помогнал на странец, а потоа следело изненадување кое сигурно нема да го […]

vozachot-edvaj-spasil-zhiva-glav.jpg
Брзото возење никогаш не е безбедно, а особено не на остри кривини. Овој возач е професионалец, но направил грешка. Пребрзо „влетал“ во кривина, а тоа за малку ќе го чинело живот. Падот бил стравичен, но возачот некако преживеал. Погледнете што се случило:

sakal-da-ja-ozheni-no-se-predomi.jpg
Сите се свесни дека претеруваат со проверувањето на своите телефони. Меѓутоа, постојат моменти во животот кога навистина не би требало да ја користие оваа направа. Оваа жена го изгубила идниот сопруг благодарение на зависноста од мобилен телефон. Погледнете го видеото:

2-26.jpg
Февруари оваа година има 29 денови, а почнува и завршува во понеделник. Тоа значи дека во оваа престапна година ќе има дури 5 понеделници. Послен пат ваков календар, со исти денови и датуми имало во 1988 година, а следниот е дури за 28 години, во 2044. Волку понеделници во февруари, за суеверните и за оние […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris