Month: м.г

4-20.jpg
Синот на Аркан, Воин Ражњатовиќ  ја напиша книгата „Приказна за мојата маќеа“ во која Цеца ја обвинува дека им  помагала на Земунскиот клан во изведување на киднапирање. – Во самата хиеархија на Земунскиот клан, Цеца имала важна улога. Не била само миленичка или маскота како што се претпоставувало. Нејзината улога била од клучни вредности – […]

3-21.jpg
Провокација и е средното име! Игор Којиќ, очигледно премногу и верува на сопругата со оглед на тоа дека ја пуштил на концерт во Германија облечена како порно кралица. Северина е многу привлечна жена, особено кога на себе ќе облече секси комбинација, како оваа за настап во ноќен клуб во Минхен. Иако многу мажи би биле […]

2-21.jpg
Јелена Карлеуша на друштвените мрежи најчесто ја гледаме во максимално „монтирано“, нашминкано и секси издание. Па нејзината нова фотографија, без шминка претставува вистинско изненадување за нејзините фанови. Утринска слика со соодветен коментар…

1-23.jpg
Мартија Станојковиќ од Куманово која само 11 години важи за фаворит во музичко талент шоу “Пинкови ѕвездички”. Таа го помина седмиот круг, а се престави со македонска песна од Тамара Тодевска. Мартија ја запали салата со нејзиниот глас, па доби огромен аплауз. Погледнете како изгледаше нејзиниот настап и уживајте!

26-4.jpg
СОСТОЈКИ 100 гр наполитанки (од лешник или чоколадни) 100 гр лешници 200 гр нутела 150 гр чоколадо за готвење (може и млечно) 4-5 супени лажици масло за готвење ПОДГОТОВКА Распоредете ги лешниците во тава за печење, а потоа ставете ги да се печат околу 8-10 минути во загреана рерна на 180 степени. Извадете ги и […]

15-14.jpg
Во новиот спот на Цеца Ражнатовиќ ќе се појави една интересна замена за популарната пејачка. Станува збор за ќерката на фолк дивата, седумнаесетгодишната Анастасија која ќе се испроба во улогата на својата мајка. Ние двете размислуваме да снимиме спот во кој јас ќе ја играм младата Цеца. Засега се уште само разменуваме идеи, разговараме за […]

14-14.jpg
Минатиот пат кога се појави во “Ѕвездите на Гранд“ Марина Стефановиќ, ЈК и кажа дека прекрасно пее, но дека личи на “кафе куварка“, а тоа доведе до жестока расправија во студиото… Но, Марина вчера одлучи да се прикаже во секси издание, сите беа воодушевени, а најмногу Карлеуша. -На најдобар можен начин ме демантираше и покажа […]

13-13.jpg
Повеќето порно актерки доаѓаат од дисфункционални семејства и сиромашна средина, но во овој случај тоа не е така. 26-годишнaта Alix Lynx е „тазе печена“ порно ѕвезда и е една од ретките кои одлучиле да ја заборават дипломата и баталат кариера, свртувајќи се кон попрофитабилен бизнис, запловувајќи во водите на порно-индустријата. Израсната во хармонично и високо […]

10-14.jpg
Семејството Кобле доживеа страшна сообраќајна несреќа во која ги загубија трите деца… Мајката Лори и бабата Синди ги изведоа трите дечиња во забавен парк и во зоолошка градина. Најстариот син Кајл го славеле својот петти роденден. На раскрсницата дошло до трагедија. Камион удрил во задниот дел од нивното комбе, каде седела децата. Кога таткото стигнал […]

9-13.jpg
На бездомникот од Аспен, Мајкл Енгфорс му се насмевнала среќата кога на лотарија добил награда од 500.000 долари. Во ливчето уложил 10 долари. – Мајкл никогаш не се откажа. Знаеше дека среќата ќе му се насмевне – изјавил Џереми Ковалис, директор во Центарот за бездомници во Аспен за телевизија од Денвер. Инаку, Мајкл во последните […]

cel-den-prosel-na-ulica-pa-se-ka.jpg
Мажот прво е фотографиран како седи на тротоар и моли за пари, а потоа после завршениот ден седнал во својот луксузен автомобил и се упатил дома. 35 – годишниот Метју Бринтон ги разбеснил жителите во Корнвел, Велика Британија бидејќи преку ден глумел бездомник, а откако ќе соберел доволна количина на пари, си заминувал со својот […]

lekcija-za-site-tatkovci-ne-go-k.jpg
Емисијата „What Would You Do? стекна голема популарност на Јутуб со своите приказни, а една од последните во низата привлече многу внимание на социјалните мрежи. Имено, во серијалот се снимаат реакции на случајни минувачи на одредени исценирани ситуации на јавни места. Овој пат, фокусот на вниманието беше прашањето за воспитувањето на децата. Така еден актер […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris