Month: м.г

8-23.jpg
Сексот е активност полна со уживање и возбуда и за двата партнери. Но, понекогаш мажите уживаат малку (читај: многу) повеќе од жените, до тој степен што ќе кажат некои работи кои не ги мислат или кажуваат едно, но мислат комплетно друго или барем нешто приближно на кажанато. Ако не знаете да ги дешифрирате неговите зборови […]

7-21.jpg
Снежана Радојичиќ од Србија ја напуштила својата работа за да патува низ светот со својот велосипед. Таа веќе пет години ги објавува своите патешествија на својот блог, на Фејсбук и во книгите кои ги објавува. Снежана на едно гостување во емисија во Србија раскажала дека сменила дури 15 професии откако го завршила факултетот, но пресвртницата […]

5-22.jpg
Пејачката Ана Николиќ на настапот во Будва заигра на новата песна „Фригидна“ па во еден момент нејзината лева дојка излезе од комбинезонот и се покажа пред публиката. Немилата сцена се случила во будванската дискотека „Трокадеро“ на радост на публиката нејзините силконски гради се покажаа. Радоста кај публиката прилично траеше зошто пејачката веднаш не забележа дека […]

01-2.png
Македонецот Мите Стоилков победи во Ѕвездите на Пинк, а покрај него се натпреваруваше уште еден Македонец кој стигна до големото финале, Адам Лабунски. Иако не дојде во првите топ 3, едно е сигурно, ја запали Цеца. – Ауу каков си! Па ти ги запали сите девојки тука. Мене ми личиш на најсексапилниот гроф Дракула. Со […]

4-25.jpg
Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ вчера прославија годишнина од брак, а по тој повод фудбалерот ја изненади пејачката со феноменален подарок. И додека другите сопрузи купуваат цвеќе и чоколади, фудбалерот се реши за автомобил. Тошиќ, кој игра за Бешикташ, ја изненади сопругата Јелена со најнов Мерцедес SLS roudster, кој чини неверојатни 208.000 долари. […]

3-26.jpg
Додека некои ги нарекуваат „интензивни“ или „тешки“ оние што не се чувствуваат загрозени ќе сфатат дека таа е страствена, лојална и дека е вистински пријател. Скорпиите се силни личности и тие карактеристики со текот на времето се повеќе доаѓаат до израз. Ако еднаш биде нејзин, мажот никогаш нема да може да ја заборави дамата родена […]

ceca-pokazha-se-poradi-nejzinite.jpg
Цеца Ражнатовиќ финалето на Ѕвездите на Пинк го искористи да претстави неколку песни од новиот албум и тоа во доста секси изндание. Популарната пејачка посебно предизвикувачки беше облечена при изведување на песната „Цигани“. https://www.youtube.com/watch?v=sL5momBmkcE

2-27.jpg
Не можам да поверувам дека го освоив првото место. Сите бевме одлични, конкуренцијата беше силна, верувајте ми во шок сум, не можам да се освестам. Ова го изјави Мите Стоилков, македонскиот победник на „Пинкови Ѕвезди” во интервју за Пинк.рс. – Мислев дека Јелена ќе победи, таа е одличен вокал, навистина од почетокот навивав за неа. […]

1-26.jpg
Ако сакате брзо да се заситите и притоа да ја сочувате витката линија, јадете келераба, советуваат нутриционистите. Овој исклучително нискокалоричен зеленчук изобилува со влакна кои обезбедуваат подолго чувство на ситост и го поттикнуваат варењето, поради што особено се препорачува на лицата кои сакаат да се ослободат од вишокот килограми. Келерабата е одличен извор на Витамин […]

so-nea-kje-zaboravite-na-porno-f.jpg
Ако до сега не ја сакавте јогата, време е да ја засакате! Неодамна на интернет се појави инструкторката по јога Кино МекГрегор која сите ги залуди со својот секси изглед, а и движењата.

9-21.jpg
Овој режим на исхрана подразбира намалено внесување на јаглехидрати, а акцентот е ставен на мастите и протеините. Уште една поволност на оваа диета е што можете да заборавите на калориите и одредените часови во кои смеете да јадете, но затоа мора да се придржувате до правилата. Шведската диета ги дели намирниците на 3 основни групи: […]

8-22.jpg
Неверојатни лесни повторувања кои ќе ви помогнат да го обликувате вашиот задник. Карина и Катрина со нивната кампања Tone it Up ќе ви помогнат при целосна транформација на Вашето тело, без притоа да жртвувате многу време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris