Month: м.г

5-21.jpg
Јелена Карлеуша е позната по војната со Цеца, а сега воената секира ја подигна и со хрватската пејачка, Северина. Откако Карлеуша ја нападна колешката дека и ја украла идејата за дует, Северина не и остана должна, па Карлеуша збесна. – Женско кое снимило порнич и во затвор се чувствува како да е дома, не може […]

4-24.jpg
Штом се појави на сцената пред неколку децении, веднаш беше прогласена за кралица на поп музиката. Од година во година нејзиниот успех беше се поголем и најскоро стана најпопуларната и најбогата музичка ѕвезда, но среќата и го сврти грбот. Имено, 70-годишната Шер уште во 80-тите години се зарази со опасен вирус што пред неколку години […]

2-26.jpg
Потребни состојки: 800 g Орео колачи 700 ml слатка павлака 6 лажици шеќер 110 g путер од кикирики 1 лажица екстракт од ванила Подготовка: 1. Во голем сад ставете ја павлаката, па додадете ги шеќерот и екстрактот од ванила и убаво измешајте. Потоа додадете го путерот од кикирики. Мешајте додека не добиете цврста смеса. 2. […]

1-25.jpg
Во реалноста, мажите ги привлекуваат некои работи кај жените кои се далеку од она за што тие тежнеат. 1. Кога не е средена Секој маж сака крај себе да има жена која се труди околу својот изглед, сака да ја гледа додека си ја мести облеката, шминката, косата… Меѓутиа, многу мажи сметаат дека таа изгледа […]

10-14.jpg
Никој не влегува во врска со надеж или очекување дека таа ќе се распадне. Посакуваме среќна иднина и љубовна искра која ќе гори и на стари години Но, факт е дека многу од врските не успеваат. Особено во денешно време со модерните сфаќања и слободниот избор на партнери, што само по себе воопшто не е […]

7-20.jpg
Во случај некогаш навистина да се одлучите од својата исхрана да го исфрлите лебот, односно јаглехидратите, ќе ви се случи ова, пишува Yahoo Health. Ќе изгубите килограми Нема да ги изгубите непосакуваните килограми бидејќи во овој случај, во оваа фазза, првенствено се работи за губење на насобраната течност во организмот. Сепак, тоа ќе покаже помалку […]

3-25.jpg
Секој хороскопски знак е различен и внесува нешто ново и посебно во вашиот живот. Токму затоа, важно е во вашето опкружување да имате барем по еден претставник од секој знак на Зодијакот. Што ќе ви донесе секој хороскопски знак во животот? Овен за да ве мотивира Овенот сака да се натпреварува и роден е да […]

2-25.jpg
Односите меѓу Гоца Тржан и нејзиниот 14 години помлад сопруг Раша Новаковиќ не се баш најдобри. Пејачката минатата сабота имала настап во Белград, меѓутоа наместо да се подготвува со музичарите пред концертот, Гоца се испокарала со Раша. Потоа бесна како рис излетала од автомобилот додека младиот тапанар останал без текст. – Гоца Тржан дошла 15 минути […]

6-19.jpg
Наташа Крег, блогер и мајка, совршено го опишува токму она што секоја мајка го чувствува, поради што стравува, но што никогаш не го кажува на своите деца. Мајката често плаче Таа плачела кога дознала дека е бремена. Таа плачела кога те родила и кога прв пат те држела во рацете. Често плачела од среќа или […]

mu-kazha-deka-ima-iznenaduvanje.jpg
Кога ќе дојдете кај девојка во стан, а таа се бања па од под туш ви дофрли дека има изненадување за вас, не е тешко да се претпостави за што се работи. Се станува уште полесно ако ја погледнете во пешкир, а таа ќе ви каже дека има изненадување под него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris