Month: м.г

40.jpg
Ким Кардашијан објави фотки во минијатурно бело бикини од својот одмор во Мексико. И се беше во ред додека старлетата внимателно ги одбираше фотографиите кои ќе ги покаже, но… Кардашијан невнимателно објави неколку фотки на кои се гледа вистинскиот изглед на нејзиното непропорционално тело и ОГРОМЕН задник. Под притисок на фановите, Ким призна дека во […]

8-15.jpg
Медиумската војна меѓу некогашните другарки, старлетата Сораја и клаберката Тамара продолжува. Од кога Тамара изјави дека Сораја има проблем со кокааин и дека нема маж во Белград со кој не спиела, другарството се распадна и следеа неколку ниски удари. Последен е овој на Сораја. Таа објави фотка од соба полна искористени кондоми и алудираше дека […]

6-16.jpg
Новак и Јелена Ѓоковиќ збеснаа поради тврдењата на “Gazeta delo sport” дека се пред развод и сакаат да ги тужи италјанските медиуми. Угледниот спортски весник објави дека тие двајца пред неколку месеци биле пред развод, што ова на Ѓоковиќ воопшто не му се допаднало. – Многу ги разбеснија овие тврдења. Посебно бидејќи тие секогаш се трудат […]

taa-gi-zaseni-svetskite-dzvezdi.jpg
Откако раперот Кање Вест го прикажа спотот за песната „Fade“ сите зборуваат за убавицата која се појавува во него. Тејана Тејлор е танчерка и пејачка големо интересирање на публиката го доби благодарение на спотот на Кање Вест. Видеото премиерно е прикажано на доделувањето на MTV VMA наградите. Во продолжение погледнете го најновиот спот на Кање Вест.

4-18.jpg
Фолк пејачот Аца Лукас ги демантираше тврдењата дека постои голем број на луѓе на кои им должи пари. – Нормално се случувало некој да ми остане должен за одредена сума, многу пати и сум позајмувал, но сега навистина немам долгови. Никој не ме брка за пари, признал фолкерот за српските медиуми. Исто така тој додал […]

3-20.jpg
Приказната на италијанскиот весник „Газета дело спорт“ добива нов тек, според кој изгледа дека боливудската афера на Новак Ѓоковиќ не била чаршиски муает. Пред извесно време се шушкаше дека Ноле имал авантура со една позната индиска актерка, Дупико Падукон, и тоа ни две години по венчањето на црногорскиот Свети Стефан и по добивањето на синот […]

02-copy-1.jpg
Мина Јоксимовиќ, ќерката на кантавторот Жељко Јоксимовиќ денеска го прославува својот 21. роденден. Јоксимовиќ ќерката ја изненади со торта во своето музичко студио и призна дека времето му „пролетало“. -Зарем веќе 21? Како вчера да беше. Среќен роденден! Горд татко – напиша пејачот. Ниту Мина не го криеше воодушевувањето. – Она кога татко ти доаѓа […]

ova-video-ima-skoro-5-milioni-pr.jpg
Најлошо што може да ви се случи кога се шалите со некого, е да не очекувате дека ќе ви врати. Откако ќе погледнете што му направи оваа девојка на своето момче, а што и направи тој како одмазда ќе ви стане јасно.

negovata-devojka-vleta-na-scenat.jpg
Како би реагирале да влезете во ноќен клуб и да го видите своето момче со стриптизерка која му танцува? Оваа госпоѓица и не беше баш среќна поради тоа и реши да ги земе работите во свои раце. Момчето беше пресреќно што стриптизерката го извлече од публиката како би му поклонила танц. Облечена само во бела […]

majchiniot-dopir-e-neshto-najdob.jpg
Нема ништо поубаво од мајчиниот допир, а највеќе за новороденчињата: Велат дека не постои ништо поголемо на светот од љубовта на мајките према децата, а ова видео покажува дека навистина е така. Додека мајката и го милуваше лицето на ова бебе, тоа стално се смееше. https://www.youtube.com/watch?v=Ym-CE22_HCk

tatko-i-ja-fatil-kako-se-seksa-v.jpg
Мајк Кард со мал багер го превртувал црвеното „ауди“ се додека не го уништил, а потоа снимката ја објавил на социјалните мрежи. Не напишал зошто го направил тоа, но коментарот на една од неговите ќерки открил за што се работи. Тато беше бесен бидејќи во таа кола ја затекна помалата ќерка „со дечкото кој не […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris