Month: м.г

8-7.jpg
Ако имате природно тенко влакно или ретка коса, тогаш го знаете проблемот – како да го одржите волуменот? Изгледа невозможно. Сепак, собравме неколку трикови од врвните фризери и стилисти, кои ќе ви ја направат косата визуелно погуста. Вреди да пробате барем неколку: 1. Поиграјте си со долгата коса Звучи грубо, но мора да одберете – […]

7-11.jpg
Елегантната и безвременска црна боја е нешто на кое секогаш се навраќаме колку и да бараме нешто ново. Сепак, треба да знаете како да ја носите оваа боја и како правилно да ја комбинирате за да ја покажете нејзината софистицираност и елегантност. Следните трикови ќе ви помогнат да изгледате беспрекорно секогаш кога ќе се одлучите […]

6-7.jpg
Модните трендови се менуваат додека да трепнете. Таман нешто ќе ви се допадне, ќе го купите, за веќе следниот месец да излезе нешто ново и помодерно. Нормално, не би требало слепо да ги следите трендовите бидејќи е речиси невозможно. Доволно е да ги имате овие 12 парчиња облека и аксесоари за да бидете вечно модерни, […]

5-9.jpg
„Се вљубивме на прв поглед“ е изјава која се дочекува со иронично вртење на очите или копнеж по тоа чувство. Инстантната привлечност која може да ја почувствувате кон одредена личност е поврзана со процес кој се одвива во средишниот дел на предната мозочна кора (медијалниот предфронтален кортекс). Зголеменото лачење на допамин (нервен предавател кој го […]

4-10.jpg
Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници. Но, Анџелина Џоли искусила многу побизарен љубовен и сексуален живот, отколку што било кој во Холивуд може да сонува. 41-годишната актерка го раздрма светот со барањето за развод од нејзиниот долгогодишен партнер и сопруг Бред Пит, заради ненадминливи разлики. Ако ги […]

3-12.jpg
Астролозите велат дека оваа есен е период за промени на секое поле и ништо нема да биде мирно. Откријте што да очекувате од оваа есен 2016: Овен Оваа есен ќе имате нереални очекувања за реализирањето на вашите желби и планови. Близок пријател ќе ве повреди со неискреност, и покрај тоа што веќе сте запознаени со […]

2-10.jpg
Сандра Медуза се прослави со тоа што не ги знаеше одговорите на најпростите прашања од општа култура, но за чудо некои сепак мислат дека е привлечна и би платиле за да бидат во нејзино друштво. – Наши нудат од 200 до 500 евра, а странци од 1.000 до 2.000 евра за секс, но јас не […]

1-8.jpg
И покрај тоа што има 51 година Елизабет Харли и натаму е вистинска заводничка. Своите обожаватели редовно ги чести со секси фотографии за да ги потсети каква бомба е. Актерката неодамна објави фотографија од пред неколку години и покажа дека воопшто не е променета. -За тебе, времето како да застанало, се уште си прекрасна. Секси. […]

9-7.jpg
Познатата чешка порно актерка Тара Вајт, беше гостинка на прославата на роденден на ТВ канал за возрасни, на кој таа е една од главните ѕвезди. Таа во таа прилика раскажа како влегла во светот на порно индустријата и дека во филмовите за возрасни почнала да глуми од својата 18-та година. Тара изнесе јавна порака и […]

8-6.jpg
Дара БубаМара пред неколку дена ја шокираше јавноста кога призна дека веќе една година е разведана од сопругот, иако не сакала јавноста да знае за тоа. Таа по оваа информација е забележана во друштво на непознат маж со кој разменувала нежности цела вечер во клуб. Двајцата се прегрнувале и си шепотеле, но биле внимателни и […]

5-8.jpg
Не е тајна колку бурен љубовен живот имаше Анџелина Џоли. Полн со скандали и крв, а од друга страна пак ниту Пит не бил поинаков. Врски со мажени, една го оставила поради друг, па потоа тој ја оставил за друга. Ова се сите љубови, врски и скандали кои се поврзани со Бред Пит. Една од […]

4-9.jpg
Северина Којиќ секојдневно на социјалните мрежи објавува фотографии и статуси со кои покажува дека ужива во бракот со синот на Кеба. Но не е се така сјајно во нивниот брак. Имено, Северина му се налутила на спортскиот менаџер на Игор зошто тој немал постојана работа, туку живеел на нејзина сметка. -На Северина и пречи тоа […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris