Мајчиниот допир е нешто најдобро на свет, а оваа насмевка го докажува тоа

30 август, 2016
Мајчиниот допир е нешто најдобро на свет, а оваа насмевка го докажува тоа

Нема ништо поубаво од мајчиниот допир, а највеќе за новороденчињата: Велат дека не постои ништо поголемо на светот од љубовта на мајките према децата, а ова видео покажува дека навистина е така.

Додека мајката и го милуваше лицето на ова бебе, тоа стално се смееше.

https://www.youtube.com/watch?v=Ym-CE22_HCk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi