Возачот едвај спасил жива глава – погледнете што преживеал!

31 јануари, 2016
Возачот едвај спасил жива глава – погледнете што преживеал!

Брзото возење никогаш не е безбедно, а особено не на остри кривини. Овој возач е професионалец, но направил грешка.

Пребрзо „влетал“ во кривина, а тоа за малку ќе го чинело живот.

Падот бил стравичен, но возачот некако преживеал. Погледнете што се случило:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi