25 септември, 2017

Радио

Синоќа се одржа премиерата на филмот „Jason Bourne“ во Лондон.

Главниот херој, Мет Дејмон, беше придружуван од својата сопруга, која привлече огромно внимание кај присутните фоторепортери. 40-годишната Лусијана Баросо шармираше облечена во долг магента фустан со висок шлиц и златни сандали од Jimmy Choo.

Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон Мет Дејмон

На црвениот тепих, 45-годишниот актер позираше и со своите колешки од филмот, Алисија Викандер и Џулија Стајлс. За настанот, Викандер избра сребрена креација од Louis Vuitton, додека Стајлс носеше фустан од Rubin Singer.

Мет Дејмон Мет Дејмон

Филмот ќе започне да се прикажува во кината на 29 јули.

Трејлер за „Jason Bourne“

Остави коментар

Почетна // Забава // Музика и Филм // Мет Дејмон со сопругата на премиерата на „Jason Bourne“ во Лондон
Горе