23 септември, 2017

Радио

Ѕвездата на Гранд, Теа Таировиќ, облече тенка маичка под која се гледаат нејзините голи гради, направи фотографија и ја објави на социјалните мрежи.

Очигледно е дека само пупките ги прекрила со некоја лента, а пред да ја прикачи фотографијата на Инстаграм ставила и ѕвездички.

Нејзиниот сексапил и убавина некои ја пофалија, но други пак прокоментираа дека наместо со гласот одлучила да гради кариера со сексипилниот изглед и дека овој пат претерала.

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ѕвездата на Гранд без грам срам во тенка маичка ги покажа градите
Горе