Исповед на позната пејачка: Ми нудеа 10. 000 евра за секс!

31 мај, 2016
15

Јадранка Бајрактаровиќ за еден српски медиум отворено проговорела за понудите кои ги добивала од разни гости, но и нејзини обожаватели.

јадранка1

Таа отворено раскажала ситуација од некој настап, каде пијан гостин и прошол и’ и го понудил следното:

„Беше тоа одамна. Пијан гостин ми понуди 10. 000 евра за да спијам со него. Јас секако ја одбив непристојната понуда, бидејќи повеќе ми вреди чистиот образ. Но, денешните девојки не сакаат да работат, туку да заработат преку секс услуги.“

Инаку, пејачката е 12 години во врска и се уште нема намера да стапи во брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi