20 октомври, 2017

Радио

 Поп-пејачка Јелена Карлеуша подготви изненадување за своите обожаватеи на социјалните мрежи. Таа објави фотографија на која речиси е гола, а во преден план е нејзината брадавица. За кратко време фотографијата собра илјадници лајкови, а Карлеуша напиша и коментар под фотката:

Еднаш кога ќе станете бестрашни, повеќе нема да имате ограничувања во животот“, порача ЈК.

jk

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Јелена Карлеуша со гола брадавица порачува: „Не плашете се!
Горе