Како славните пејачки изгледаа во нивните веначаници

31 мај, 2016
16

Кога си славен непишано правило е секогаш да изгледаш беспрекорно. Изборот за стајлингот не е секогаш лесна работа кога треба да се појават на настап или во некоја емисија. Па, можете да замислите колку труд вложиле славните пејачки да изгледаат совршено на нивните свадби.

Погледнете како изгледале некои од популарните пејачки на својата венчавка.

Лепа Брена

брена

Дара Бубамара

дара бубамара

Наташа Беквалац

беквалац

Анабела Атијас

атијас

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi