Кардашијан објави погрешна фотографија од својот задник и мораше да признае дека вбризгува…

30 август, 2016
40

Ким Кардашијан објави фотки во минијатурно бело бикини од својот одмор во Мексико. И се беше во ред додека старлетата внимателно ги одбираше фотографиите кои ќе ги покаже, но…
01-kim-belo-bikini

Кардашијан невнимателно објави неколку фотки на кои се гледа вистинскиот изглед на нејзиното непропорционално тело и ОГРОМЕН задник.
06-kim-belo-bikini-04

05-kim-belo-bikini-04

04-kim-belo-bikini-04

03-kim-belo-bikini-04

02-kim-belo-bikini-04
Под притисок на фановите, Ким призна дека во нејзиниот задник вбризгува инјекции кортизон, но исклучиво поради медицински причини.

И верувате?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi