Карлеуша доби подарок вреден 200.000 евра од својот сопруг!

30 јуни, 2016
4

Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ вчера прославија годишнина од брак, а по тој повод фудбалерот ја изненади пејачката со феноменален подарок.

И додека другите сопрузи купуваат цвеќе и чоколади, фудбалерот се реши за автомобил.

Тошиќ, кој игра за Бешикташ, ја изненади сопругата Јелена со најнов Мерцедес SLS roudster, кој чини неверојатни 208.000 долари.

Пејачката беше воодушевена од подарокот и со фотографија се пофали на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris