Наташа Беквалац за бившиот: „Продолживме да го негуваме она што чинеше“

30 ноември, 2016
8

Поп-пејачката Наташа Беквалац откри во какви односи е со бившиот сопруг и татко на нејзината ќерка Хана, Данило Икодиновиќ…

Имено, Наташа сега ужива во брачниот живот со Љуба Јовановиќ, а поради ќерката што ја доби со бившиот ватерполист, настојува да биде во коректни односи со бившиот.

„Никогаш не постоела нетрпеливост, па јас имам ќерка со него! Само го отстранивме она што не чинеше и продолживме да го одгледуваме и негуваме она што чинеше“,изјави Наташа.

dacha

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi