Ноле ги тужи медиумите!

30 август, 2016
6

Новак и Јелена Ѓоковиќ збеснаа поради тврдењата на “Gazeta delo sport” дека се пред развод и сакаат да ги тужи италјанските медиуми.

Угледниот спортски весник објави дека тие двајца пред неколку месеци биле пред развод, што ова на Ѓоковиќ воопшто не му се допаднало.

– Многу ги разбеснија овие тврдења. Посебно бидејќи тие секогаш се трудат да бидат отворени и искрени, а потоа нивните зборови така се злоупотребуваат и ги вадат од контекст, рекол неименуван извор за Информер.рс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi