Ова е новата девојка на Бред Пит

30 ноември, 2016
7

По веста дека популарниот холивудски актер Бред Пит има нова љубов, по бурниот развод со Анџелина Џоли, кој се’ уште е во тек, американските таблоиди почнаа да „копаат“ за да го откријат нејзиниот идентитет. Изгледа дека потрагата заврши…

„Кејт Хадсон е мистериозната девојка на Бред. Последниве недели тие станаа многу блиски и неколку пати се видени заедно. Се разбира, во строга тајност. Бред и Кејт се големи холивудски ѕвезди, двајцата се згодни и успешни и уживаат во времето што го поминуваат заедно“, открива изворот на „Воманс деј“.

kejt-hadson

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi