23 септември, 2017

Радио

Познатата српска старлета Станија објави домашно видео кое сигурно ќе ги израдува нејзините фанови.

Видеото е снимено е во нејзиниот дом, а како подготовка за новогодишната ноќ. Во прв план секако доаѓаат нејзините гради и задник.

Мажи… уживајте!

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Станија објави домашно видео: Градите и задникот во прв план
Горе