25 септември, 2017

Радио

Ќерката на мегапопуларната фолк-пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, им се пофали на своите следбеници на социјалните мрежи со своето ремек-дело: раскошна новогодишна елка, која навистина го одзема здивот.

„Мрзлива сум и тешко е да ме натераш на што било, но кога сум вредна, вредна сум. Презадоволна“, напиша Анастасија во описот на видеото од елката.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Вака изгледа Новогодишната магија во домот на Цеца
Горе