Војна на старлети – соба полна искористени кондоми!

30 август, 2016
8

Медиумската војна меѓу некогашните другарки, старлетата Сораја и клаберката Тамара продолжува.
13692592_601758896660929_8357555940537587465_n

Од кога Тамара изјави дека Сораја има проблем со кокааин и дека нема маж во Белград со кој не спиела, другарството се распадна и следеа неколку ниски удари. Последен е овој на Сораја. Таа објави фотка од соба полна искористени кондоми и алудираше дека тоа е собарата на Тамара. Погледнете сами:
soraja_vucelic_2

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi