Жељко ја изненади својата ќерка за 21от роденден

30 август, 2016
02 copy

Мина Јоксимовиќ, ќерката на кантавторот Жељко Јоксимовиќ денеска го прославува својот 21. роденден.

Јоксимовиќ ќерката ја изненади со торта во своето музичко студио и призна дека времето му „пролетало“.

-Зарем веќе 21? Како вчера да беше. Среќен роденден! Горд татко – напиша пејачот.

Ниту Мина не го криеше воодушевувањето.

– Она кога татко ти доаѓа со торта. Среќна сум што ги имам најпрекрасните и најдобрите луѓе околу себе!

Мина е ќерка на Желко од првиот брак, а од бракот со водителката Јована има двегодишен син Коста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi