20 септември, 2017

Радио

Оваа напивка би требало да ја пробате, бидејќи е многу здрава и има многу предности.

Ова е еден од здравите природни начини да му помогнете на вашиот организам, а покрај тоа напивката е многу ефикасна кога се работи за масните наслаги.

Многумина кои ја пробале се многу задоволни и велат дека по 7 дена гледаат драстични резултати!

Состојки:

  • 1 лажичка мед
  • 2 лажици јаболков оцет
  • 1 шолја сок од свеж грејпфрут

Ставете ги сите состојки во блендер и пијте ја подготвената напивка пред ручек и вечера. Правете го тоа 7 дена, а потоа направете пауза од 7 дена и повторно повторете ја постапката.

Остави коментар

Почетна // живот // Исхрана // Домашен пијалок со кој салото ќе го снема за 7 дена
Горе