Автомобил бил заробен на шините, а она што го направиле овие луѓе ќе ви ја врати вербата во човештвото!

30 јануари, 2017
Автомобил бил заробен на шините, а она што го направиле овие луѓе ќе ви ја врати вербата во човештвото!

Вакви сцени веројатно сте виделе многу пати во филмовите, но ретко се случуваат во реалноста.

Овој возач останал заробен на шините при преминување на пруга. Но, за среќа постојат добри луѓе како овие четворица. Тие веднаш сфатиле колку сериозна е ситуацијата бидејќи возот веќе надоаѓал.

Погледнете и споделете со пријателите:

Good Samaritans Help Driver Stuck on Tracks

Good Samaritans jump into action to free a car stuck on a snowy railroad crossing, just seconds before a commuter train comes barreling through. http://abcn.ws/2jsDIZs

Gepostet von ABC News am Dienstag, 17. Januar 2017

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi