Ја фотографирале природата, а потоа се појавил ОВОЈ ЅВЕР: Џиновско суштество ги избезуми туристите!

19 јануари, 2017
Ја фотографирале природата, а потоа се појавил ОВОЈ ЅВЕР: Џиновско суштество ги избезуми туристите!

Веројатно повеќето луѓе би се преплашиле кога би виделе џиновски алигатор. Меѓутоа, тоа не било случај со овие храбри турсити на Флорида.

Фотографите се потрудиле да направат што подобри слики од овој огромен репти. Иако имало и такви кои ова суштество целосно ги избезумило.

Видеото брзо стана популарно на социјалните мрежи, а луѓето во коментари пишуваат дека овој „ѕвер“ е навистина застрашувачки и дека не би го сакале во своја близина.

https://www.youtube.com/watch?v=BfV8VAdBxfk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi