Кога 7-годишно девојче ја имитира Тејлор Свифт

20 јануари, 2017
Кога 7-годишно девојче ја имитира Тејлор Свифт

Седумгодишната Ксиа Вигор го воодушеви жирито на шоуто „Your Face Sounds Familiar Kids“ на Филипините, имитирајќи ја пејачката Тејлор Свифт.

Малечката ја пееше песната „You Belong With Me“, облечена и нашминкана како познатата пејачка, а членовите на жирито не можеа да одолеат на нејзиниот детски шарм, додека имитираше возрасна личност.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi