Купил голема коцка Хималајска сол. Кога ќе видите што направил и вие ќе посакате да го направите истото!

30 ноември, 2017
Купил голема коцка Хималајска сол. Кога ќе видите што направил и вие ќе посакате да го направите истото!

Хималајската сол е најчистата сол на Земјата. Со потекло од незагаден екосистем стар повеќе од 250 милиони години. Таа содржи сончева енергија и јонизирани минерали кои се ослободуваат со додавање вода. Се копа во подножјето на Хималаите, се чисти и суши на сонце, а ја нарекуваат уште „Кралска сол“.

Популарниот Јутјубер „Peter Brown“ сакал да испроба нешто поинакво. Имено, тој купил голема коцка Хималајска сол, и од неа направил ламба која ќе ве воодушеви…

Погледнете и откријте сами:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi