На мотоциклист му покажал среден прст, а потоа го погодил со шише. Неговата освета била БРУТАЛНА!

23 јануари, 2017
На мотоциклист му покажал среден прст, а потоа го погодил со шише. Неговата освета била БРУТАЛНА!

Еден мотоциклист ја снимил сопствената освета на возач на автомобил кој за време на возењето фрлил пластично шише кон мотоциклистот. Снимено со камера која се наоѓала на неговата кацига, ова видео го прикажува возачот на мотор во вожња на отворен пат.

Одеднаш, од неговата лева страна се појавува темно син автомобил, а лицето на совозачкото место го спушта стаклото и на бајкерот му покажува среден праст. Кога бајкерот одлучил да возврати со иста мера, совозачот на него фрла пластично шише полно со вода. Овој потег го разбеснил мотоциклистот кој подготвил брутална освета…

Погледнете:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi