НЕВЕРОЈАТЕН БЕЗОБРАЗЛУК: Ова е можно само во една земја

13 јануари, 2017
НЕВЕРОЈАТЕН БЕЗОБРАЗЛУК: Ова е можно само во една земја

Неверојатното видео кое е објавено пред неколку денови ни доаѓа од Русија, а прикажува како понекогаш возачите знаат да бидат безобразни.

Имено, овој настан се случил во Русија и прикажува момче како безгрижно оди по тротоар. Во еден момент момчето морало да се тргне од тротоарот, за да помине човек со џип.

Работата да биде уште полоша, човекот од џипот излегува и тргнува на момчето со палка за да го удри, бидејќи не се тргнало навреме од тротоарот!

Погледнете го видеото:

https://www.youtube.com/watch?v=CLmCeVHuTM8

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi