Овој камион избегнал катастрофа!

17 јануари, 2017
Овој камион избегнал катастрофа!

За да бидете шофер на ваков камион треба да имате доста искуство, иако понекогаш ни тоа не е доволно.

Имено, шоферот на овој натоварен камион, возел побрзо и за малку тоа ќе го плател со својот живот.

Но, сепак била избегната катастрофа. Погледнете што се случило:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi