Разбеснета жена го нападна сопругот и неговата љубовница во бар

15 март, 2017
Разбеснета жена го нападна сопругот и неговата љубовница во бар

Ова е моментот кога бесна жена предизвика голема караница која прераснала во тепачка откако го фатила сопругот и неговата љубовница како пијат заедно.

Инцидентот се случил во кафуле во Рио Верде, централен Бразил, пренесува британскиот весник Daily Mirror.

Жената влегла во кафулето и ги здогледала двајцата седнати на иста маса, рамо до рамо, како уживаат во пијалокот.

На видео снимката се гледа како таа му се приближува на својот сопруг одзади и почнува да го удира по главата, а потоа се нафрла и на неговата наводна љубовница. Силно ја удира по лицето, ја фаќа за коса и така ја влече до шанкот.