Возач со неверојатна реакција успеал да избегне судир со камион

16 јануари, 2017
Возач со сјајна реакција успеал да избегне судир со камион

Возачот на снимката успеал во само три секунди извондредно да ја процени ситуацијата и да се спаси од сигурна смрт.

Погледнете ја неговата неверојатна реакција:

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi