18 јуни, 2018

Радио

Villa Paraiso е приватна вила со шест спални соби, која можете да ја изнајмите, и да уживате во својот луксузен одмор. Имајте неверојатно доживување со 9-члена послуга која ви стои постојано на располагање. Секоја од собите си има приватен тоалет, џакузи со поглед кон океанот, одвоен простор за скалдирање на гардеробата. Талентираниот готвач ќе ви подготвува доручер, ручек, вечера и ужини по ваш избор.

Од терасата може да ги гледате делфините, да ги гледате китовите кои изгледаат како да прават шоу лично за вас, или пак ставете ја опремата за нуркање и забавувајте се со водниот свет.

 

Остави коментар

Почетна // патување // ДЕСТИНАЦИИ // Рајски одмор – Villa Paraiso – Puerto Vallarta, Мексико
Горе