Фитнес палачинки со овесни снегулки и банана

27 март, 2017
5

Состојки:

  • 100 гр овесни снегулки
  • 1/2 банана
  • 1 јајце
  • 40 мл вода
  • 1 доза протеин
  • 20 гр ореви
  • 1 лажичка масло

Начинот на подготовка погледнете го во видео рецептот на Милица Михаиловиќ:

https://www.youtube.com/watch?v=YXCUMiKOs2M