15 декември, 2018

Радио

Палачинките се омилен десерт и на децата и на возрасните, но како да ги комбинирате со овошје? Овој рецепт со јаболка е лесен и едноставен, и најважно брз за подготовка како десерт.

Остави коментар

Почетна // Рецепти // Како да направите вкусни палачинки од јаболка?
Горе