14 декември, 2018

Радио

Што ви е потребно:

3-4 компири

3 јајца

Пармезан

Сецкан магдонос

Оригано, малку лук во прав, црвен пипер, сол и црн бибер

Подготовката погледнете ја во видеото:

Остави коментар

Почетна // Рецепти // Крцкави компирчиња со пармезан
Горе