11 декември, 2018

Радио

Овие неодоливи ќофтиња одлично одат во комбинација со вашиот омилен сос. Идеални се за секој оброк и за сите кои сакаат да внесат помалку калории и уживаат во вкусот на туна.

Погледнете ги деталите за овој рецепт во видеото:

Остави коментар

Почетна // Рецепти // Направете вкусни ќофтиња од туна и компири
Горе