16 јули, 2018

Радио

Печен, варен, пржен, во салати и супи…компирот е вкусен како и да го приготвиме и дефинитивно е храна за сите генерации.Во следното видео погледнете еден необичен, но многу вкусен начин за печени компири.

Остави коментар

Почетна // Рецепти // Печени компири на малку поинаков начин
Горе