Најслаткиот крадец на светот: Сопственик на продавница се шокирал кога ги видел снимките!

13 јануари, 2017
Најслаткиот крадец на светот: Сопственик на продавница се шокирал кога ги видел снимките!

Природата секојдневно не изненадува со појави кои ни покажуваат колку е богат светот околу нас…

Постојат многу необични појави до кои доаѓа кога ќе се сретнат луѓето и животните, а еден таков пример ни доаѓа од Торонто.

Имено, една канадска верверица очигледно е зависник од чоколадо. Животното неколку пати е забележано како влегува во продавница, краде чоколадо и бега.

Иако сопственикот не можел да се бори со вака симпатичен крадец, сепак успеал да ги сними моментите кога верверицата била во акција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi