23 април, 2018

Радио

Неверојатна снимка од Бразил прикажува полициска потера по припадници на нарко картел во авион.

Пилотите се обидуваат да избегаат додека полицајците во полициско возило ги бркаат.

Само неколку секунди пред полетувањето, еден од полицајците успева да го сруши авионот пукајќи во крило.

Погледнете го видеото:

Остави коментар

Почетна // вести // ДРАМАТИЧНА ПОТЕРА: Полицаец со пушка сруши авион полн со дрога!
Горе