Го осудуваат бидејќи со ќерката живее во камп-приколка, а не знаат дека внатре е РАЈ

18 јануари, 2017
9

Џордан Мензел со ќерката пронашол вистински мал рај во камп-приколка. Неговата приколка е долга десетина метри и стара 40 години, но Џордан ја реновирал во целост.

Имено, ги исфрлил сите стари работи и ставил нови.

Му била потребна доста креативност како би успеал во својот потфат.

Многу минувачи се чудат, па дури и се смеат и го осудуваат што живее во камп-приколка со ќерката, но никој не останал рамнодушен кога ја погледнал внатрешноста на ова ремек-дело на тркала.

Секој дел од приколката е мултифункционален. Погледнете го и видеото од неговиот дом на соништата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi