ШОКАНТНА СНИМКА: Камион влета во автобус со неверојатна брзина!

30 јануари, 2017
5

Снимка од неверојатна сообраќајна несреќа во Њујорк, забележана во автобус со патници кога во него се забил камион со полна брзина, кружи деновиве на социјалните мрежи.

Само среќа ги спасила патниците од фатални последици. Само еден патник здобил скршеница на ногата и повреда на раката, додека другите патници останале неповредени.

Возачот на камионот исто така завршил во болница, а несреќата се случила кога дотичниот наместо кочница притиснал гас, пишува Дејли Мејл.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris