ШОКАНТНО ВИДЕО – Оваа жена се породува со маска на…

13 март, 2017
4

Додека целиот свет чекаше да се породи жирафата во Њујорк, мајката на три деца од американскиот Муртл Бич, објави видео кое стана интернет сензација.

На видеото таа роди син, притоа носејќи маска од жирафа на главата и посмевајќи и се на зоолошката градина Animal Adventure Park кои преку Јутуб одлучија да го пренесуваат доаѓањето на свет на младенчето жирафа Април, пишува USA Today.