25 септември, 2017

Радио

На социјалните мрежи се шири видео од надзорните камери од едно кафуле во Макарска.

На снимката забележана е силна бура која буквално го искршила инвентарот.

Видеото за брзо време стана вирално. Погледнете…

kavica u Makarskoj, na "burici"…

Posted by Poskok Online on Freitag, 6. Januar 2017

Остави коментар

Почетна // вести // СИЛНА БУРА: Ветерот за секунда однесе сè (ВИДЕО)
Горе