Среде бел ден на улица снимиле човек како оди БЕЗ ГЛАВА!

20 јануари, 2017
6

На интернет се појави едно чудно видео, а прикажува човек без глава кој среде бел ден шета на улица во еден индиски град.

Многумина сметаат дека снимката е лажна, но некои мислат дека се работи за доказ дека постојат безглави митски суштества, кои наводно живеат во некои делови од светот.

Погледнете го видеото и проценете сами:

https://www.youtube.com/watch?v=ZCTxVeETCfk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris